Tallinna Teemanditee Budismi Keskus on ilmalik keskus, mis kuulub tiibeti budismi karma kagjü liinile ja mille on asutanud Laama Ole Nydahl Tema Pühaduse 17. Gjälva Karmapa Trinle Thaje Dordže, tiibeti joogide kuninga, vaimsel juhendamisel. Meie budistlik meditatsioonikeskus ja grupp on koht, kus inimesed saavad õppida meditatsiooni ja omandada autentseid budistlikke õpetusi sõbralikus, kaasaegses kontekstis.

Teemanditee budismi keskused funktsioneerivad vabatahtliku töö alusel, mis põhineb sõprusel ja idealismil. Meie keskus pakub regulaarset sissejuhatust budismi, juhendatud meditatsioone, budistlikke kursusi ja loenguid Lääne budistlike külalisõpetajate poolt.

Karma kagjü koolkond jagab praktilisi õpetusi, mis on rakendatavad ka igapäevaelus. See pakub erinevaid meetodeid nii joogidele kui tavalistele inimestele, et arendada meditatsiooni ja igapäevaste tegevuste teel meele loomulikku rikkust ning selgust.

Teemanditee õpetaja Artur Przybysławski (PL) Tallinnas

29-31. jaanuaril leiab aset meie keskuses meditatsiooni ja loengute nädalavahetus, mida viib läbi Poolast kutsutud Teemanditee õpetaja Artur Przybysławski. Programm algab reedel 29. jaanuaril, kell 19.00, avaliku sissejuhatava loenguga. Loengule järgneb küsimuste ja vastuste voor ning juhendatud gurujooga meditatsioon 16. karmapale.

Laupäevane ja pühapäevane programm (30-31.01) koosneb individuaalsete praktikate sessioonidest (ngöndro), soovijad saavad seletusi praktikat puudutavatele küsimustele. Õhtuti toimuvad Artur Przybysławski loengud.

Loeng: 5€